O nás

Velkoobchodní sklad a  maloobchod provozuje firma Michal Rybář INFRACLIMA, která má na českém trhu dlouholetou tradici. Michal Rybář působí na českém trhu již od roku 1990. 

     V roce 2014 firma obnovila velkoobchodní činnost.  Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu, výroby a dopravy přispějí ke spokojenosti velkoobchodních i maloobchodních zákazníků.

     V našem skladu v Zápech u Brandýsa nad Labem nabízíme  rozvody vody, topení, kanalizace, izolace, nářadí pro svařování potrubí, vodoinstalační materiál a mnoho dalších výrobků. Stálým zákazníkům poskytujeme zajímavé obchodní podmínky.  Při jednorázových odběrech nabízíme množstevní slevy.  Naši nabídku zboží neustále rozšiřujeme.  Snažíme se vyhovět požadavkům zákazníka a sortiment na objednávku dodáváme v co nejkratším možném termínu (běžné výrobky do 2-3 dnů).  Disponujeme vlastní dopravou, kterou využíváme pro dopravu v okruhu cca 50km.  Dále využíváme několik smluvních přepravních společností.

     Naším cílem jsou srovnatelné ceny a nesrovnatelně lepší služby zákazníkům.  Velmi si zakládáme na přátelských vztazích s  obchodními partnery.