APLIKACE

INSTALACE KAPILÁRNÍCH ROHOŽÍ

Kapilární rohož je nejlépe uložit na podkladní tepelnou izolaci (nejčastěji EPS tl.3cm) a následně omítnout sádrovou omítkou tl.10-15mm. Podlahovou rohož pak do samonivelačního potěru případně betonového potěru. 

Variantně je možné umístit kapilární rohože také nad SDK desky mezi rastr. Při tomto řešení je redukován tepelný a chladící výkon o cca 35-40% a  je nutné upravit teplotní spád vody v okruhu kapilár. Pro tuto variantu aplikace jsou k dispozici speciální SDK desky typu THERMOBOARD a THERMOBOARD plus s menší tloušťkou desky a lepší tepelnou vodivostí.

Rohož můžete umístit do podlahy, do stěny i do stropu. Pouze při plnoplošné instalaci- současná instalace do podlahy, stěn a stropu však nabízí maximální potenciál energetických úspor a celoroční tepelné pohody.

  

PROČ PLNOPLOŠNĚ?

podlahové rohože INFRACLIMA +stěnové rohože INFRACLIMA+stropní rohože INFRACLIMA= plnoplošná instalace INFRACLIMA

Plnoplošná instalace kapilárních rohoží (= do podlahy, stěn a stropu, při pokrytí alespoň 2,6násobku podlahové plochy) nabízí zásadní výhody

1) Maximální celoroční komfort a zdravé bydlení - rovnoměrné sálání ze všech stran, žádné víření prachu, ideální teplotní profil. 

2) Maximální úspora energie na vytápění a chlazení v závislosti na zvoleném zdroji tepla a chladu až 97%.

3) Sjednocení teploty vody po celý rok 22+/-2°C (pro vytápění i pro chlazení je stejná teplota vody ve zpětném potrubí), maximální zjednodušení regulace a obsluhy systému.

 

Zpracovávám...

PRO JAKÉKOLIV DALŠÍ INFORMACE NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE


Pro odeslání opište text z obrázku